Smok G-Priv inceleme bölümünde cihaz hakkında detaylı bilgileri ve püf noktaları anlatmaya çalıştık. Üretici firmanın en beğenilen üstün teknoloji kullanılarak üretilen sevilen cihazıdır. Elektronik sigara severlerin yoğun ilgi gösterdiği 220w üstün bir performans sağlayan Smok G-Priv ile ister elektronik sigara keyfini çıkarın isterseniz uzun yıllar devam eden sigara bağımlılığından kurtulun. Özel bir tasarıma sahip olan bu eşsiz cihaz ile ön yüzünde android telefonlar gibi geniş bir OLED ekrana sahiptir. Özel bir çalışma performansı ile kapasitesinin üstünde çalışmaktadır. Buhar ve aroma tatlarını yoğun olarak almanızı sağlar.

Ağızlık kısmının altında yer alan atomizer vidalı modeller gibi çevirerek açıp kapatma kolaylığı sağlar. Cihazın yan kısmında bulunan geniş ateşleme butonu ile kullanım rahatlığı sunmaktadır. Pil kullanımı diğer cihazlardan farklıdır. İki adet 18650 pil ile çalışmaktadır. Batarya süresi uzun kullanıma sahiptir. Smok G-PRIV ile elektronik sigara içme keyfinden iki kat fazla haz alırsınız. Piyasadaki en iyi cihazlardan biri olma özelliği taşımaktadır. Şık tasarımın yanında kolay bir şekilde ayarlarını yapabilmek için dokunmatik bir ekrana sahiptir.

Elektronik sigara içenler tarafından en yüksek notu alan Smok G-Priv ile sigara bırakmada oldukça keyifli ve kolay olmaktadır. Mükemmel buhar keyfiniz için tüm kontrol sizde. Ürün Özelliklerinden bahsetmek gerekirse; 220W çıkış gücü ile birlikte TFV8 Baby Tank’ın 5ml likit kapasitesi ön plana çıkıyor. Ayrıca cihaz karbon çelik kaplama gövdeden imal edildiği için hem sağlam hem de hafif. Üstün performans ile elektronik sigara keyfini sizlere sunan Smok G-PRIV ile isteklerinizi karşılayacaktır.

Kutuda Neler Var?

  • 1 Adet 220 Mod
  • 1 adet TFV8 Baby Tank
  • 1 adet V8 Baby coil tanka takılı.
  • 1 Adet V8 Baby- coil
  • 1 Adet yedek tank camı.
  • 1 Paket çeşitli oring conta takımı
  • 1 Adet USB şarj kablosu
  • 1 Adet Silikon koruyucu kılıf.

Smok G-PRIV 220W fiyat ve sipariş için https://trendbuhar.net/urun/smok-g-priv-kit-220-watt